عوامل موثر بر قیمت باسکول 60 تنی

تمرکز ما در این مطلب بر روی قیمت باسکول 60 تنی و عوامل موثر بر قیمت است. دقت کنید که گاه بررسی یک سری شرایط کمک می کند تا تعیین قیمت برای یک محصول ارزشمند تر به نظر برسد.

اینطور که بررسی ها نشان می دهد باسکول های 60 تنی به طور کلی چه در سبک بتن و چه به صورت فلزی دسته بندی مخصوصی دارند. فناوری های لازم در خصوص باسکول 60 تنی در سبک های مختلف اهمیت زیادی دارد.

لودسل هایی که برای باسکول 60 تنی استفاده می شود روی قیمت آن تاثیرگذار است.

قیمت باسکول 60 تنی

یکی از عوامل موثر بر قیمت باسکول 60 تنی، قیمت آهن است. آهنی که برای این باسکول ها اجرا می شود در درجه بندی های مختلفی هستند.

برخی کیفیت بالاتری دارند و برخی از نظر ساز و کار اجرایی موقعیت کمتری را شامل می شوند. دقت داشته باشید که قیمت آهن در بازار متغیر است و معمولاً در این راستا نمی توان نرخ مشخصی را مدنظر قرار داد.

مورد بعدی قیمت بتن است. بتن ها بر اساس سطح خالص بودن و یا درصد ناخالصی دسته بندی می شوند و گاه قیمت بتن ها به نسبت سایر موارد گرانتر است.

دقت داشته باشید که بتن ها از نظر موقعیت اجرایی نیز متفاوت هستند. یعنی برخی از بتن ها هستند که دسته بندی بهتری دارند و قیمت نهایی کار را بهبود می دهند.

لودسل هایی که برای باسکول 60 تنی استفاده می شود روی قیمت آن تاثیرگذار است. معمولاً لودسل ها تنوع کیفیتی متفاوتی دارند. برخی از آنها بسیار با کیفیت بوده و دارای امتیاز اجرایی مخصوصی نیز هستند.

تاثیر قیمت نمایشگر بر قیمت نهایی

قیمت نمایشگر به طور کلی بر روی قیمت نهایی باسکول 60 تنی تاثیر می گذارد. یعنی نمایشگرهایی که انتخاب میشوند باید هم از نظر اجرا شرایط خوبی داشته باشند و هم به شکلی طراحی شده باشند که ثبت و اجرای آن برای آنها به درستی صورت بگیرد.

از سوی دیگر دستمزد کارگران بر اساس سطح تورم رو به افزایش است و هرچه دستمزد کارگران متفاوت باشد می توان گفت که باسکول ها با قیمت بیشتری اجرا می شوند.

بیشتر بخوانید:  باسکول 60 تنی در یک نگاه

هزینه های سربار، در مورد خرید نیز باید رعایت شود یعنی هرچه سربار اجرا شده بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

جنس صفحاتی که برای پلتفرم استفاده می شود روی قیمت تاثیر می گذارد. به طوری که اگر پلتفرم ها بسیار با کیفیت باشند محصول از بهترین کیفیت برخوردار خواهد بود.

از سوی دیگر ظرفیت باسکول ها و نقطه مناسب توزین برای پلتفرم ها نیز دسته بندی می شود. دقت داشته باشید که شما برای اجرای وسایل نقلیه در موقعیت درست باید رویکرد باسکول 60 تنی را بسنجید.

زمانی که دستگاه توزین شامل صفحه بتنی باشد مخلوطی از میلگرد و بتن مسلح اجرا می شود. در نهایت با مقداری از پودر میکرو و سیلیس و الیاف مناسب اجرا شده است.
شما برای اجرای وسایل نقلیه در موقعیت درست باید رویکرد باسکول 60 تنی را بسنجید

باسکول 60 تنی با پلتفرم بتنی پیش ساخته

زمانی که دستگاه توزین شامل صفحه بتنی باشد مخلوطی از میلگرد و بتن مسلح اجرا می شود. در نهایت با مقداری از پودر میکرو و سیلیس و الیاف مناسب اجرا شده است.

سطح مقاومت و استحکام بالا برای این پلتفرم ها بسیار مهم بوده و در طول زمان مشخص می شود. جنس صفحات نیز می بایست نامگذاری های مخصوصی داشته باشد. البته که ارسال پس از خشک شدن صنعتی صفحات به باسکول های پیش ساخته کمک زیادی می کند.

نمونه هایی از باسکول های پیش ساخته 60 تن نیز وجود دارد که از نظر مقاومت و استحکام در وضعیت متوسط قرار گرفته اند.

دستگاه توزین جاده ای در سبک های فلزی معمولاً از فلز آهن استفاده می شوند و از تیرهای 16 و 18 نیز برای آنها استفاده شده است. همینطور ورق فولاد مخصوصی برای آن اجرا می شود.

مشخصات فنی

معمولاً نیاز سنجی از موضوعات مهمی است که در مورد باسکول 60 تنی در نظر گرفته می شود و می بایست نیاز مشتری سنجیده شود. دقت داشته باشید که قیمت روز انواع باسکول های جاده ای در لحظه تماس مشخص می شود. اما یک سری پارامترها هستند که به کل روی قیمت تاثیر دارند.

مثلاً باسکول 60 تنی تریلی کش از نوع تمام فلزی دارای سطح پایداری و مقاومت بالایی بوده و بر اساس سطح پلتفرم های مخصوصی که روی بخش الکترونیک اجرا می شود ارزیابی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  تقسیم بندی کلی باسکول 60 تنی

این باسکول ها دارای 8 لودسل هستند و ظرفیت آنها نیز بین 30 الی 40 تن ارزیابی شده است.

همچنین دوام بالایی برای باسکول های جاده ای دیده می شود. به طوری که سطح دوام کار بسیار بالا بوده و البته که مدل های پیش ساخته قیمت نسبتاً ارزانتری به نسبت مدل های غیر پیش ساخته دارند.

نوع و تعداد لودسل هایی که برای مدل های دیجیتالی استفاده می شود، نوع آلیاژی که برای آن به کار رفته است و همینطور تعداد لودسل ها از موارد بسیار پر اهمیت است. برند و ظرفیت محصولات نیز سنجیده می شود و نوع اجرا نیز تاثیر گذار است.

باسکول 60 تنی در سه دسته بتنی، بتن فلز و تمام فلز دسته بندی شده است و هر یک بر اساس کاربرد به فروش می رسد. برخی از مدل های تمام فلز معمولاً به صورت ضد زنگ هستند و اجرای آنها به صورتی است که می توان این موقعیت را مدنظر داشت که برای مناطق مرطوب گزینه خوبی هستند.

گران نخرید!

در صورتی که قصد خرید باسکول 60 تنی دارید باید همه پارامترها را بررسی کنید و بین سه دسته بتنی و بتن فلز و تمام فلز گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

از یاد نبرید که هر یک از باسکول های بتنی از نظر مقاومت بهتر هستند اما وزن بیشتری به نسبت مدل های فلزی دارند. شما می توانید خرید اینترنتی داشته باشید تا هزینه های اضافی برای شما حذف شود و درگیر پرداخت مبلغ زیاد نباشید.

دقت کنید که همه باسکول های 60 تنی می بایست استاندارد لازم را دارا باشند. طول عمر آنان در مدل های فلزی و بتنی یکسان است. حتی سطح مقاومت آن در برابر شرایط محیطی سخت نیز یکسان در نظر گرفته می شود.

فلزاتی که در این باسکول ها به کار می روند روی قیمت اثرگذار هستند. جنس استیل اجرا شده نیز اهمیت زیادی دارد. به هر صورت بسیاری از باسکول ها وجود دارند که شرایط اجرایی خوبی را فراهم می سازند. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.