باسکول 60 تنی در یک نگاه

یکی از موضوعاتی که در مورد باسکول 60 تنی مدنظر قرار می گیرد اینکه از نظر مکانیکی شرایط مخصوص خود را داشته باشد. قیمت باسکول 60 تنی تریلی کش به نسبت مدل های دیجیتال ارزانتر است. به طور کلی رقابت برای باسکول های تریلی کش بر اساس سبک و خدمات پس از فروش زیاد است.

ابعاد باسکول ها به صورت 3 در 16 هستند و جنس این مدل از باسکول ها هم به صورت بتنی پیش ساخته و هم بتن فلز یا فلزی هستند.

معمولاً مشخصات فنی باسکول 60 تنی بر اساس برند لودسل و همینطور نوع سازه صفحه مشخص می شود که گاه از جنس بتنی و گاه فلزی است.

خرید باسکول 60 تنی جاده ای

باسکول 60 تنی جاده ای یا سنگین معمولاً بر اساس صفحات پلتفرم متنوع تولید می شود. تولید مدل های مختلفی از باسکول های جاده ای هستند که رویکرد وزن کشی را برای حجم بالا انجام می دهند. به طوری که نیازمند توزین بوده و اجرای سریع و راحتی دارند.

زمانی که این باسکول ها اجرا می شوند ماشین حمل محصولات روی این باسکول ها قرار می گیرند تا وزن محصول به طور دقیق مشخص شده باشد. طرز کار باسکول ها در بخش های جغرافیایی مختلف ایران با هم فرق دارد.

از سوی دیگر هزینه سازی هزینه های حمل و نقل و همینطور موقعیت جابجایی بتنی و پیش ساخت روی موقعیت اجرایی تاثیر می گذارند. باسکول های بتن فلز پیش ساخته معمولاً در مدل های جدید طراحی می شوند و هزینه تمام شده برای محصول نیز تا حد زیادی کاهش داشته است.

جنس پلتفرم ها

جنسی که برای پلتفرم های باسکول تریلی کش اجرا می شود معمولاً از نوع 60 تن بتن آرمه یا بتنی است. همینطور باسکول 60 تریلی کش، در سبک های فلز پیش ساخته و غیر پیش ساخته صورت می گیرد. همینطور باسکول های 60 تنی تمام فلز نیز اجرا می شوند.

تعدادی از انواع باسکول 60 تنی نیز وجود دارد که شامل شیوه های ساخت متنوعی است و هر یک بر اساس کسب و کاری که دارند، مشخص می شود. دقت کنید که فاکتورهای مختلف در خرید باید دقت و رعایت شود.

بیشتر بخوانید:  تقسیم بندی کلی باسکول 60 تنی

قطعات به کار رفته برای باسکول 60 تنی

یکی از مهمترین قطعاتی که برای باسکول 60 تنی اجرا می شود لودسل است که توانسته موقعیت 60 تن آنالوگ را اجرا نماید. همینطور سطح نمایشگر یا اندیکاتور و یا نشان دهنده های باسکول جاده ای نیز باید از نظر کاربرد و سطح اجرا قابل قبول باشد.

دستگاه دارای پرینتر یا چاپگر بوده و البته که این دستگاه باید از نظر کیفیت ساخت در شرایط درستی قرار بگیرد. معمولاً در اجرای باسکول 60 تنی از جعبه تقسیم یا جی باکس نیز استفاده می شود و نظم و ترتیب جی باکس ها اهمیت زیادی دارند.

سیم و کابل به اندازه کافی می بایست اجرا شود و همینطور که نصب و راه اندازی آن باید به دقت صورت بگیرد و رویکرد قابل توجهی داشته باشد.

ابعاد معمولاً بر اساس موقعیت اجرا سنجیده می شود.

لودسل باسکول

حداکثر وزنی که باسکول 60 تنی می تواند تحمل نماید بر اساس لودسل مشخص می شود. لودسل ها وزن مشخص مربوط به خود دارند و زمانی که وزن آنها بیش از مقدار مجاز باشد به لودسل صدمه وارد می شود.

تعداد و مدل هایی که برای لودسل ها در نظر گرفته می شود معمولاً متغیر هستند و هر یک بر اساس مدل و رویکردی که دارند دسته بندی می شوند.

برخی از لودسل ها برای 60 تن مناسب نیستند. پس تبلیغاتی که در این زمینه به گوشتان می رسد را باور نکنید و سعی کنید همه جوانب را به خوبی بسنجید.

انتخاب بهترین برند باسکول 60 تنی

باسکول های جاده ای بر اساس برند دسته بندی می شوند و البته که ظرفیت مختلف برای دستگاه بر اساس موقعیت لودسل سنجیده می شود.

لودسل باسکول، ظرفیت و تعداد لودسل از موضوعاتی است که در انتخاب بهترین برند باید به آن دقت داشته باشید.

معمولاً مشخصات فنی بر اساس برند لودسل و همینطور نوع سازه صفحه مشخص می شود که گاه از جنس بتنی و گاه فلزی است.

از سوی دیگر لودسل هایی که زیر صفحه باسکول قرار می گیرند هر یک وزن مشخصی را به ثبت می رسانند. البته علاوه بر رعایت اصول قوانین فیزیک فشاری می بایست همه سطوح را بررسی کنند.

بیشتر بخوانید:  عوامل موثر بر قیمت باسکول 60 تنی

به طور کلی موقعیت یکسانی در بخش های دیگر لودسل ها نیز دیده می شود. پس فشاری که به واسطه لاستیک های تریلی ایجاد می شود روی صفحه باسکول نیز تاثیر می گذارد.

معمولاً بهترین مارک نیز بر اساس قطعات الکتریکی و صفحات پلتفرم مشخص می شود.

قیمت باسکول های 30 تنی و همینطور مدل های 40 تنی بر اساس موقعیت کامیون ها سنجیده می شوند. سطح قیمت ها نیز متفاوت هستند.

اجرا و پیاده سازی باسکول های 60 تنی

برای نصب و اجرای باسکول 60 تنی در ابتدا می بایست ابعاد آن سنجیده شود. مدل های 2 صفحه بتنی و 3 صفحه فلزی یا بتن فلز اجرا می شوند. البته ابعاد روی ظرفیت نهایی توزین جاده تاثیر گذار هستند.

از سوی دیگر در بسیاری از کارخانجات و صنایع گمرکات نیز این باسکول ها اجرای درستی را شامل می شوند و نیاز است موقعیت توزین وسیله نقلیه به صورت دقیق و درست صورت بگیرد.

قرارگیری کامیون ها بر روی باسکول جاده ای ، کمک می کنند که در زمان خالی کردن و پر کردن بار بر روی کامیون، وزن آن به خوبی محاسبه شود.

هزینه ای که برای نصب و راه اندازی باسکول 60 تنی در نظر گرفته می شود بر اساس موقعیت اجرا خواهد بود.

گاه شرایط اجرا برای باسکول 60 تنی دشوار است و باید بارها و بارها مورد اندازه گیری قرار بگیرد. اندازه گیری در مورد باسکول ها از مواردی است که بهتر است به صورت کاملاً کاربردی با دقت بالا سنجیده شود.

دقت کنید که باسکول ها به واسطه تعرفه و قیمتی که دارند از نظر نوع اجرا نیز با هم فرق دارند. برخی از مدل ها نسبتاً گرانتر هستند و برخی از مدل ها به واسطه اجرای آسانتر، قیمت ارزانتری را شامل می شوند.

نصاب در نهایت می بایست آموزش های لازم را پشت سر گذاشته باشد و بتواند طرز کار با باسکول را به خوبی بلد باشد. در غیر این صورت خطا به حد بالایی رسیده و امتیاز لازم کسب نخواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.