نصب و راه اندازی بشکه پرکن پالتی شرکت پاکنام

شرکت پاکنام یکی از قدیمی ترین شرکت های ایرانی است که فعالیت خود را در حوزه شوینده در سال 1341 آغاز کرد. برگ های زرین افتخارات و همچنین چشم انداز روشن 10 ساله این شرکت، آنچنان درخشان است که نیازی به توضیح ندارد.

این شرکت خود را چنین معرفی می کند:

شرکت تولیدی پاک نام که در گذشته « اسنو » نامیده می شد، در بهار سال 1341 توسط عده ای صنعتگر با تجربه در صنعت شوینده در فضائی به مساحت 4800 متر مربع در منطقه سعادت آباد تهران بنیان گذاشته شد و بعنوان یکی از نخستین کارخانه های تولید پودر لباسشوئی خاورمیانه به بهره برداری رسید. یکسال بعد اولین محصول این شرکت تحت عنوان پودر لباسشوئی طوفان روانه بازار گردید .

شرکت اسنوا ظرف مدت ده سال از زمان تاسیس، با اعمال تغییرات کیفی و کمی در ماشین آلات و ارتقای نیروی انسانی توانست در سال 1351 ظرفیت تولید سالیانه پودر لباسشوئی خود را به میزان 9 برابر افزایش داده و به مرز 5000 تن در سال برساند.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی و طی سالهای 67-1360 مهندسین و کارکنان شرکت علیرغم تمامی کاستی ها و فشار های ناشی از تحریم ها، توانستند چندین برابر ظرفیت اسمی کارخانه ؛ بالغ بر 14000 تن درسال پودر لباسشوئی تولید نمایند.

تاریخچه پاکنام

ما در توزین لودسل، افتخار همکاری با این شرکت معظم را نیز در پرونده خودمان داریم و خوشحالیم که در راستای پیشبرد اهداف آن، ما هم بخشی از امور را در دست داشتیم.

تصاویری که در ادامه می بینید، نمایانگر اجرا و نصب بشکه پرکن پالتی را نشان می دهد.