مرور رده

باسکول 60 تنی

در ادامه سلسله مقالات درباره باسکول ها و باسکول جاده ای، یکی از معروفترین و شناخته شده ترین دستگاه های باسکول، باسکول 60 تنی است.

حتما در این خصوص پیش از این نیز بسیار شنیده اید. با این حال جامع ترین و کامل ترین مقالات حول محور باسکول 60 تنی را می توانید اینجا و در توزین لودسل بخوانید.

همچنین جهت ایجاد یک نوع از آگاهی همه جانبه در خصوص این دستگاه ها، تعدادی فیلم و تصویر نیز در این مقالات درج می شوند که مخاطب را از بررسی های سرگردان کننده باز می دارند.

در یک تعریف کلی، باسکول های 60 تنی این چنین معرفی می شوند:

باسکولهای 60 تن که به ترازوهای کامیونی روی زمین نیز معروف هستند با ظرفیت حمل بار تعریف می شوند. این مدل ها که قابلیت نصب بر روی کامیون را دارند، ظرفیت اندازه گیری 60 تن را دارند. ترازوها که عموماً با 6 یا 8 لودسل ساخته می شوند، بر اساس اصل توزین الکترونیکی عمل می کنند.

این ترازوها که به سرعت وزن وارد شده توسط اجسام بر روی سکو را به عدد تبدیل می کنند و نمایش می دهند، در زمینه های مختلف از دامداری گرفته تا معدن استفاده می شوند.

علاوه بر همه اینها، ترازوهای باسکول 60 تنی تولید توزین لودسل می توانند در اقلیم های مختلف کار کنند. این ترازو می تواند در دمای 10- تا 40+ درجه بدون مشکل به کار خود ادامه دهد.

ما این اطمینان را می دهیم که ضریب خطا، برای کارفرمایان و مشتریانمان، یک احتمال بی معنی باشد.