مرور رده

پرکن جامبوبگ

اهمیت بهره مندی از پرکن جامبوبگ چیست؟

پرکن جامبوبگ به عنوان یک پرکن اتومات معرفی می گردد. این پرکن ابعاد وسیعی را به خود اختصاص می دهد و در کارخانه ها و کارگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه از روش های اتومات برای پرسازی و بسته بندی کانی های فلزی و غیر فلزی کمک می گیرند. کلیه تجهیزات اتومات به منظور بالا رفتن سرعت و دقت در بسته بندی مورد توجه قرار می گیرد.

پرکن جامبوبگ به یک قیف توزین معلق از سقف سیلو مجهز شده است. حداکثر وزن مفید در نظر گرفته شده برای قیف توزین برابر با 2000 کیلوگرم می باشد.

کاربرد پرکن جامبوبگ

پرکن جامبوبگ را به عنوان پرکن بیگ بگ نیز می شناسند. این سیستم از جمله روش های بارگیری مدرن و آسان در کارخانه های مصالح می باشد. پرکن های اتومات و مجهز برای بسته بندی مصالح، سنگ دانه و… مورد استفاده قرار می گیرد.

بارگیری پرکن بیگ بگ در سطح وسیعی انجام می شود و به همین خاطر سرعت کار با آن افزایش می یابد. بارگیری بیگ بگ از درجه امنیت بالایی برخوردار است.
به طور معمول پرسازی و بسته بندی مصالح می تواند با گرد و غبار و آلاینده های مضر همراه باشد. در سیستم بیگ بگ عمل پرسازی به شیوه ای کاملاً متفاوت انجام می شود.

فلنچ مکش دستگاه به فیلتر مرکزی کارخانه متصل شده و همین موضوع باعث غبارگیری در حین پرسازی کیسه ها می شود. غبارگیری در حین ریختن مصالح به درون بسته ها و کیسه ها انجام می شود. بنابراین فضای کارخانه سالم و بدون گرد و غبار می گردد.
بارگیری جامبوبگ در وزن معینی انجام می شود. بعد از اینکه وزن کیسه به حد معین رسید، فرمان قطع ریختن مواد به وسیله سیستم توزین الکترونیکی صادر می گردد. سیستم توزین الکترونیکی بر روی دستگاه نصب شده است. با صدور فرمان قطع ریزش مواد، کیسه پر شده آماده انتقال و دریچه کشویی پرکن بسته می گردد.