مرور رده

پروژه‌های ما

پروژه‌های ما چه هستند و چه چیزی را می خواهیم نمایش دهیم؟

توزین لودسل به عنوان یک شرکت ممتاز در ارائه خدمات مربوط به چک ویر، توزین مخازن، کیسه پرکن، پرکن جامبوبگ و سورتینگ ماهی و مرغ، همواره در حال پیاده سازی و اجرای طرح های مربوطه است.

پروژه‌های ما اشاره به همین طرح ها دارد. پروژه هایی که نه تنها در شهر تهران و نه تنها در کشور ایران، بلکه در سطح بین المللی پیاده سازی شده اند.

ما موفق شدیم از زمان آغاز به کار، ده ها پروژه را راه اندازی و به بهترین شکل ممکن تحویل کارفرمایان محترم در شرکت‌ها و سازمان‌ها دهیم و اشخاص حقیقی نیز در این میان یکی از بهترین ها در کنار شرکت ها و سازمان‌هایی بوده و هستند که بخشی از آنان را در این صفحه خواهید دید.

امید بسیار داریم تا با ادامه خط مشی روشن که همانا مشتری مداری در بی نظیرترین حالت ممکن است، بتوانیم مجری طرح های بی شمار دیگری شویم.

ما همواره کیفیت را فدای کمیت کرده ایم و به صراحت می گوییم که تمام پتانسیل و تواناییمان را به کار خواهیم بست که نشان دهیم نیروی کار ایرانی، نه تنها می تواند بهترین ها را به ارمغان بیاورد بلکه آنچنان از خود اطمینان دارد که خدمات پس ار فروش و عرضه را نیز در عالی ترین شکل خود ارائه می کند.

این گواهی است که اشخاص، شرکت ها و سازمان هایی که با آنان تا به امروز کار کرده ایم، می دهند و یک شعار یک جانبه تنها از جانب ما نیست.

با ما همراه باشید تا بهترین‌هایمان را در این صفحه با شما به اشتراک بگذاریم.